Foto

• 29 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 5278

Złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski dla czechowickich judoków!

Złoty i srebrny medal w Mistrzostwach Polski czechowickich judoków - 04.2019 · fot. Bogusław Tyl
Podczas rozgrywanych w Chęcinach Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych doskonale zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportowego Judo Czechowice Dziedzice, zdobywając dwa medale.

W kategorii wagowej do 60 kg zwyciężył Olaf Loska, dla którego jest to pierwszy tytuł mistrza Polski. Srebrny medal w kategorii wagowej do 73 kg i tytuł wicemistrza Polski wywalczył Wojtek Grądzki.

W punktacji medalowej mężczyzn KS Judo Czechowice-Dziedzice uplasował się na trzecim miejscu w kraju.

Złoty i srebrny medal w Mistrzostwach Polski czechowickich judoków !!!!!!!!!!